Сумна звістка про втрату воїна Кватюра Романа Ярославовича, жителя села Хомівка, який загинув в боротьбі за Україну поблизу Бахмута, вразила серця Білецької громади. Ми закликаємо всіх вшанувати пам’ять Героя, приєднавшись до траурного кортежу і виразити співчуття родині та близьким загиблого воїна.

Село Хомівка в профундуванні: Герой Кватюра Роман Ярославович віддав життя за Батьківщину

Сумна звістка сколихнула Білецьку громаду. “Підтвердилося найгріше. Захищаючи Батьківщину, загинув наш земляк, Кватюра Роман Ярославович (2003 року народження), житель села Хомівка, який з 21 серпня вважався зниклим безвісти. Воїн віддав своє життя за Україну поблизу Бахмута.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

5 вересня, приблизно о 11:00 год зустрічаємо траурний кортеж із домовиною загиблого Героя. Просимо Вас відкласти клопоти і зустріти живим коридором спочилого воїна і віддати належну шану нашому Герою, і створити молитву за спокій його душі, розділити біль гіркої втрати із рідними, близькими та побратимами! Маршрут траурного кортежу пролягатиме через Білу – Чистилів – Плотичу – Івачів Долішній – Ігровицю – Хомівку.

Про панахиду та час похорону повідомимо згодом. Від імені Білецької громади висловлюємо щирі співчуття родині загиблого! Вічна пам’ять та слава Герою! Неминуча відплата ворогам!”, – йдеьться в дописі на сторінці Білецької ОТГ.