9

У День пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира 28 липня, на Івано-Франківщині у Спасо-Преображенському Угорницькому чоловічому монастирі відзначили дві річниці: перша — це 1000-ліття від Дня блаженної кончини святого рівноапостольного великого князя Володимира, а друга — 25-літній ювілей заснування Івано-Франківської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.
У цей день урочисту Божественну Літургію, яка розпочалася у літньому Вівтарі монастиря о 10:00 годині, очолив Священноархимандрит обителі, керуючий Івано-Франківською єпархією УАПЦ, митрополит Галицький Андрій, у співслужінні: Високопреосвященнішого Архієпископа Чернівецького і Хотинського Германа, духовенства Івано-Франківської та Чернівецької єпархій, а також чернецтва.
Після Запричасного стиха, проповідь на тему свята виголосив Високопреосвященніший владика Герман.
По закінченні Божественної Літургії, Високопреосвященнійший митрополит Галицький Андрій привітав усіх присутніх зі святом і нагородив духовенство і віруючих церковними відзнаками. Після привітань біля Преображенського храму монастиря, освятили місце під будівництво пам’ятника “Небесній сотні” та воїнам з Івано-Франківщини, які загинули у війні на Сході України, який будуватиме Івано-Франківська єпархія на території монастиря.