Сумна звістка знову прилетіла на Тернопільщину. У бою за волю Батьківшини загинув захисник із села Маневе – Стецюк Руслан Анатолійович. Трагічну новину повідомила у фейсбук-спільноті ” Я люблю Борсуківську громаду!” Таня Клюк.

“Знову сумна звістка сколихнула Борсуківську громаду. Загинув наш захисник із с.Маневе — Стецюк Руслан Анатолійович 10.10.1978 року народження

 Біда не приходить одна, бо люди із села ще не оговтались від одного похорону, а вже знову маємо загиблого воїна. Руслан був кулеметником кулеметного взводу військової частини А4084 і воював у Миколаївській області. 3 жовтня в період з 05:55 по 08:45, під час наступальних дій противника з метою відновлення раніше втрачених позицій неподалік населеного пункту Мирне, внаслідок обстрілу з танків та ворожої артилерії отримав поранення не сумісне із життям”, — повідомляє Таня Клюк.

Як повідомляють у дописі, без батька залишилось п’ятеро дітей, а дружина Руслана зараз при надії, в очікування шостого малюка.

“Не сила це навіть писати, але у загиблого залишилось п’ять дітей, а дружина носить під серцем шосту дитину. Ворог нещадний та жорстокий… Велика сім’я чекала тата додому з війни, вірила та сподівалася на краще, але… Тепер прощатимуться і проводжатимуть в останню путь найріднішу людину…”, — йдеться у дописі.

Приносимо щирі співчуття сім’ї та рідним загиблого. Вічна пам’ять захиснику!