Зустріч Вселенського Патріарха Варфоломія з віруючими та паломниками в Патріаршому храмі Пансепт в Афінах, Греція, де він очолив Службу акафісту. Він також зустрівся з групою дітей, які відвідали Патріаршу резиденцію, та провів бесіду з присутніми, дав поради щодо духовного життя та благословення. Це була частина його паломницької поїздки до Греції, де він виконує свої пасторальні обов’язки та зустрічається з віруючими.

Вселенський Патріарх Варфоломій очолив Службу акафісту в Патріаршому храмі Пансепт в Афінах та зустрівся з дітьми та віруючими в рамках паломницької поїздки до Греції.

Архієрейський вікарій Афінського Митрополита, Вселенський Патріарх Варфоломій, очолив у п’ятницю, 31 березня 2023 року, Службу акафісту в Патріаршому храмі Пансепт. Протоієреї Мелітон з Філадельфії, Іриней Міріофітський і Перистасський, Хризостом Миронський, Феолепт Іконійський, Максим Силіврійський, Іустин з Неа Кріні та Каламарії та Іоаким Проусійський співслужили Патріарху.

Його Святість прочитав Першу станцію привітання, а наступні три були послідовно прочитані протоієреями Мелітоном, Міріофітом і Перістасом, а також Іустином з Неа Кріні та Каламарії.

Божественне Слово проповідував, згідно з розпорядженням, Паносіол. Заступник Александрос, бібліотекар Вселенського Патріархату.

Екзох. Заступник Міністра закордонних справ Греції Андреас Кацаніотіс, Генеральний консул Джорджія Султанопулу, колишній Посол Хрістодулос Маргарітіс, директор дипломатичного офісу заступника міністра, лорд-офіцери M.t.X.E., а також кілька віруючих з міста та паломників з-за кордону були присутні на Службі.

Одразу після цього Його Святість прийняв на приватній зустрічі з Екзох. Андреасом Кацаніотісом, з яким вони мали можливість обговорити питання, що стосуються взаємного інтересу.

Перед Службою акафісту Вселенський Патріарх Варфоломій також зустрівся з групою дітей, які прибули відвідати Патріаршу резиденцію. Він провів з ними коротку екскурсію, розповів про історію Патріаршої резиденції та дав можливість задати питання.

Після Служби акафісту, Вселенський Патріарх Варфоломій зустрівся з присутніми віруючими та паломниками, які хотіли особисто привітати його та отримати благословення. Він також провів коротку бесіду з ними, де відповів на запитання та дав поради щодо духовного життя.

Ця зустріч була частиною паломницької поїздки Вселенського Патріарха Варфоломія до Греції, де він здійснює свої пасторальні обов’язки та проводить ряд зустрічей з віруючими та представниками церковного та державного життя.