Внутрішня війна розгортається у Російській Православній Церкві, де колишній митрополит Клінський Леонід опинився в конфлікті з патріархом Кирилом. Відставка, відсторонення та церковний суд – чи закінчитися це остаточно для митрополита?

Несподівані події та стрімкі викиди: конфлікт між митрополитом Клінським Леонідом і патріархом Кирилом у Російській Православній Церкві

Війна в РПЦ/Митрополит Клинський Леонід (Горбачов Леонід Эдуардович) проти патріарха Кирила (Гундяєва Володимира Михайловича)

Внутрішня війна спалахнула в “глибоких пластах” Російської Православної Церкви з неочікуваними та стрімкими подіями.

Колишній вже тепер – Митрополит Клінський Леонід, в минулому “глава” Африки, з вересня по теперішній час: звільнений з займаної посади в Церкві Всіх Святих у Москві, відсторонений, пізніше – від “Патріаршої Екзархії Африки”, призначений в митрополію Арменії, але також відсторонений з посади протягом двох місяців, увійшов до архієреїв “на спокої” Патріархату Москви.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Чи означає це остаточний кінець митрополита Клінського Леоніда?!

Здається, що справи є набагато серйознішими, оскільки російський митрополит Клінський Леонід опинився в абсолютній неприязні патріарха Кирила і був відправлений на церковний суд із питанням відсторонення! Звісно, він вже відсторонений – і навіть з Другого Престолу Патріархату Православ’я – це агресивна хірургічна політика РПЦ до своїх ієрархів, коли відсторонюють навіть від церкви, яка його виховала, використовувала і тепер знищує.

Сам митрополит Леонід, ймовірно, глибоко ображений ставленням свого “батька” Патріарха Московії Кирила, і відкриває таке в своєму каналі на Telegram:

“І все ж народний суд працює краще, ніж церковний і державний суд.

Тільки сьогодні написав у коментарях, що мої права порушуються вже майже місяць, і отримав виклик до Верховного Синодального Суду. Формулювання таке: “за церковні злочини, які виявлені під час розгляду справ при відставці начальника Святого Храму Усіх Святих у Кулішкі”.

Це ганьба. Звільнили 8 вересня, комісія була відправлена 31 жовтня. Я не знаю, що там відбувалося протягом цих двох місяців. Завтра напишу все докладно. Скажу вам одне відразу. Я не скоїв жодного злочину. І “судитимуть” мене тому, що це вирішила одна особа. У нас є людина, яка вирішує все тут вже дуже давно.”

Останнє речення є індикативним того, як “заборонений” розглядає Патріарха Москви: як диктатора, наслідника Путіна! Хто знає, які неймовірні інтриги розгортаються в коридорах російської церкви наживо.

Якщо митрополит Клінський Леонід, зробить розкриття, можливо, нас чекають сюрпризи! Розкриття задумів Москви через Кирила, який не тільки активно руйнує всеправославне єднання, але й власну церкву!