Сьогодні, 16 грудня, Голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталія Шевчук привітала в особі головного лікаря Агапія Олександра Олександровича увесь колектив з 100-літтям від дня заснування Заславської земської лікарні (нині Ізяславська районна лікарня):

100-літній ювілей – це не тільки історичний відрізок часу, це ціла епоха зі своїми віхами, людьми і справами. За цим ювілеєм стоїть невтомна праця та високий професіоналізм всіх лікарів, медичних сестер, персоналу лікарні, які тут працювали.

Кожен працівник у свій час вкладає душевні і фізичні сили в історію становлення і розвитку лікарні. Даруючи людям любов і співпереживання, ви своєю добротою і милосердям полегшуєте страждання пацієнтів, повертаючи їм здоров’я і радість життя.

У цей святковий день прийміть дружні і щирі побажання успіхів у всіх добрих починаннях, благополучного сьогодення і щасливого майбутнього, оптимізму, душевної стійкості, подальших професійних успіхів.

Нехай заступництвом святого Арсена Річинського, Милосердний Господь дарує благополуччя і процвітання Ізяславській районній лікарні…”.

В Заславській земській лікарні багато років прюцював лікарем святий Арсен Річинський, відомий релігієзнавець та святий сповідник. В стінах лікарні Арсен Річинський написав багато визначних праць та врятував безліч життів.

У 2009 році волею Архієрейського Собору УАПЦ під проводом Блаженнішого Митрополита Мефодія було прийнято рішення зарахувати сповідника віри Арсена Річинського до лику святих. Силами Блаженнішого Митрополита Мефодія на сьогодні в Церкві Різдва Христового (м. Тернопіль) зберігається унікальна ікона та мощі святого Арсена Річинського.

Сьогодні митрофорним протоієреєм Романом Будзинським був відслужений акафіст перед іконою святого Арсена Річинського, написаною до 10 річниці повернення мощів святого до України.

річинський-уапц

У молитві о. Роман просив молитовного заступництва Арсена Річинського перед Всемогутнім Господом Богом благополуччя та здоров’я всіх працівників Ізяславської районної лікарні, які щодня рятують десятки безцінних життів.

Прес-служба сайту