Україна провела черговий обмін полоненими, який звільнив 45 захисників з підрозділу “Азов”. Обмін відбувся за участю Офісу Президента, ГУР МОУ, СБУ, МВС, Мінреінтеграції та інших відомств. Національне інформаційне бюро при Мінреінтеграції забезпечило звільнених рюкзаками з речами першої необхідності, а також надало допомогу з відновлення документів, банківських рахунків та сім-карт.

Завдяки спільним зусиллям відомств України відбувся черговий обмін полоненими, який звільнив 45 захисників України з підрозділу “Азов”. Серед звільнених були 42 чоловіки та 3 жінки. Обмін відбувся за участю Офісу Президента, ГУР МОУ, СБУ, МВС, Мінреінтеграції та інших відомств.

Національне інформаційне бюро при Мінреінтеграції забезпечило звільнених з полону рюкзаками з речами першої необхідності. Крім того, НІБ надає допомогу звільненим у відновленні документів, банківських рахунків та сім-карт. Вони також допомагають швидше зібрати документи для отримання від держави одноразової грошової допомоги у розмірі 100 тисяч гривень.

Мінреінтеграції також надає звільненим з полону жінкам супровід щодо отримання державних виплат та психологічної реабілітації. Обмін полоненими є важливим кроком до відновлення миру та стабільності на сході України, та він став можливим завдяки спільним зусиллям відомств та підтримці держави.