Святійший Патріарх Київський нагородив кінематографістів орденами та медалями за їхні внески в українську культуру та піднесення патріотичного духу. Він зауважив, що їхня праця особливо важлива під час російсько-української війни.

30 серпня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з українськими кінематографістами та митцями.

За заслуги перед Церквою, вагомий внесок у розвиток української культури, діяльність, яка піднімає патріотичний дух українського народу, Святійший Патріарх Філарет відзначив церковними нагородами:

Голову Правління Одеської кіностудії Андрія Осіпова орденом рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня; голову правління Об’єднання кінематографістів “КІНОЛОГОС” Дмитра Ломачука та Заслужену артистку України Тетяну Негрій медаллю “За жертовність і любов до України”.

«Своєю працею та талантом ви робите велику справу для розвитку української культури та кіно. Це надзвичайно важливо під час російсько-української війни, адже показує великі досягнення українців та незнищенну і цінну культуру нашого народу», – відзначив Патріарх Філарет.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У свою чергу гості подякували Святійшому Патріарху за нагороди, багаторічну пастирську діяльність та побажали Предстоятелю ще многих і благих літ.

У зустрічі також взяв участь архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, керуючий справами Київської патріархії, та радник голови Правління Одеської кіностудії Андрій Горчаков.

Наприкінці, на згадку про зустріч, Патріарх подарував гостям видання Київської патріархії.