Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся із громадськими діячами, та обговорив низку важливих питань, що стосуються волонтерської діяльності, видання духовної літератури та збереження національної культурної спадщини.

Блаженніший Митрополит Епіфаній відзначив 5 років на шляху високого духовного служіння

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 6 лютого 2024 року прийняв у своїй резиденції тимчасового виконувача обов’язків голови Дарницької районної державної адміністрації в Києві Миколу Калашника, депутатку Хмельницької обласної ради Аліну Коваль, почесного консула Республіки Молдова у Хмельницькому Миколу Скрипковського разом із архієпископом Хмельницьким і Шепетівським Павлом.

Гості вітали Предстоятеля з важливою подією – 5-ю річницею інтронізації та днем народження. Зустріч також стала чудовою нагодою обговорити актуальні питання.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Однією з ключових тем обговорень була волонтерська діяльність. Також в ході зустрічі було підкреслено значення видання духовної літератури українською мовою як засобу збереження національної ідентичності та розвитку освітньої сфери.

Серед інших тем розмови – збереження національної культурної спадщини та просвітницька діяльність, які в сучасних умовах стають важливими аспектами духовного та культурного розвитку України.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)