Митрополит Епіфаній нагородив героїв та висловив важливі почуття на спільній події в Дніпропетровській єпархії.

Героїчна душа України: Митрополит Епіфаній висловив вдячність

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній 26 жовтня 2023 року в єпархіальному управлінні Дніпропетровської єпархії провів зустріч із захисниками Батьківщини, Народними депутатами України, представниками української інтелігенції, представниками силових структур, меценатами, благодійниками та священнослужителями єпархії.

У зустрічі також взяв участь керуючий Дніпропетровською єпархією архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній відзначив високими церковними нагородами високоповажних гостей та звернувся із архіпастирським словом.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Ми вдячні нашим новітнім героям, воїнам, які жертвують найдорогоціннішим – своїм життям і цим виконують заповідь любові до Бога і до ближнього. На нас лежить зараз велика відповідальність за наше спільне майбутнє. І Божий дар свободи та незалежності ми маємо зберегти та передати наступним поколінням.

Кожен із вас робить свою справу, вносить свою лепту в нашу спільну перемогу, і я дякую за це кожному із вас. Робімо і надалі все від нас залежне задля наближення нашої перемоги. Ми сильні духовно і ворог нас не зможе зламати. Тож я вірю, що перемога буде неодмінно і застане нас неочікувано», – сказав Митрополит Епіфаній.

Предстоятель Православної Церкви України наприкінці зустрічі благословив кожного українського воїна.

Архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон у свою чергу висловив вдячність Предстоятелю за високі церковні нагороди і побажав Його Блаженству сили й наснаги надалі розбудовувати Православну Церкву України та подарував ікону Пресвятої Богородиці.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)