Україна продовжує надавати допомогу постраждалим від війни та українцям за кордоном через зустріч Голови ДЕСС Віктора Єленського з представниками Паломницького центру Православної Церкви України (ПЦУ). Обговорювались питання духовного супроводу, підтримки важко постраждалих та організації місій за кордоном. Важливим аспектом було прагнення українців за кордоном долучитися до українських духовних практик та богослужінь українською мовою. Зустріч свідчить про постійну турботу держави і релігійних організацій про допомогу та підтримку співвітчизників у важкі часи.

Духовний супровід та місії за кордоном: Зустріч Голови ДЕСС і представників ПЦУ

7 вересня, Київ – Спільні зусилля для допомоги тим, хто постраждав під час війни та українцям за кордоном стали головною темою зустрічі Голови Державного агентства з питань релігій та церковних організацій (ДЕСС) Віктора Єленського з представниками Паломницького центру Православної Церкви України (ПЦУ).

Учасники зустрічі обговорювали питання духовного супроводу та підтримки тих, хто особливо постраждав через воєнні події в Україні. Особлива увага приділялася організації паломницьких поїздок до священних місць та місій за кордоном.

Протягом зустрічі було висвітлено проблеми, які виникають при організації душпастирської діяльності серед українців, які тимчасово перебувають у Західній та Центрально-Східній Європі. Важливим аспектом є прагнення цих людей долучитися до традиційних українських літургійних практик та богослужінь, які відбуваються українською мовою.

Заходи, які обговорювалися під час цієї зустрічі, мають на меті поліпшити духовний супровід та інтеграцію українців за кордоном, надати підтримку тим, хто пережив важкі часи через війну, та сприяти облаштуванню українських духовних місій за межами країни.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Зустріч Голови ДЕСС Віктора Єленського та представників Паломницького центру ПЦУ стала важливим кроком у співпраці між релігійними організаціями для підтримки українців та розвитку духовності у важливий період історії України.

Ця ініціатива свідчить про постійну турботу держави та релігійних організацій щодо допомоги та підтримки співвітчизників у важкі часи та прагнення об’єднати зусилля для духовної підтримки українців як усередині країни, так і за кордоном.

Джерело: Державна служба України з етнополітики та свободи совісті