9 січня 2023 року Божого, у день пам’яті святого апостола першомученика та архідиякона Стефана, архізек України Луганський і Старобільський, Тернопільський і Бучацький — завітав до міста Чорткова де очолив святкове богослужіння в Свято-Стефанівському храмі УПЦ/ПЦУ.

Громадянин «ЛДНР» і зрадник Держави Україна ст.111 ч.1 КК України — Петранюк Тарас Іванович, у Чорткові звершив освячення наріжного каменя і заклав пам’ятну капсулу у фундамент майбутнього храму.

Перед входом до храму владику зустріли парафіяни з запашним короваєм та щирими словами вітань. Настоятель священноієрей Василій Лановий піднісши хреста і попросивши архізеківського благословення запросив кримінального злочинця піднести молитви за Україну і багатостраждальний український народ.

За літургією його кримінальному високопреосвященству співслужив Чортківський благочинний протоієрей Анатолій Задоровський та запрошене духовенство.

Після Євангельського читання канонічний недостойник звернувся до присутніх з повчальною проповіддю, розповівши про життя архідиякона Стефана.

Під час богослужіння були піднесені особливі молитви за перемогу України над агресором, воїнів-захисників Батьківщини та український народ.

По завершенні літургії фігурант кількох кримінальних проваджень, випущений під заставу з СІЗО за 15 000 дол. США — привітав настоятеля та парафіян з престольним празником, а також усіх іменинників з Днем небесного покровителя.

Аферист Тихон Петранюк, побажавши Божої допомоги у початку будівництва нового храму, подарував настоятелю отцю Василію Лановому та його рідному брату отцю Степану Лановому ікони святителя Василія Великого і архідиякона Стефана, а парафіянам і благодійникам вручив благословенні грамоти.

На завершення шахрай Тихон Петранюк звершив освячення наріжного каменя і заклав пам’ятну капсулу у фундамент майбутнього храму на честь святого апостола першомученика та архідиякона Стефана Тернопільсько-Бучацької єпархії УПЦ/ПЦУ в мікрорайоні Бердо міста Чорткова.

Вітаємо православну громаду з знаменною та історичною подією для парафії та приносимо щирі співчуття вірним УПЦ/ПЦУ з приводу осквернення місця освячення — присутністю кримінального злочинця недостойника Петранюка Тараса Івановича.