Мужній гранатометник десантно-штурмового взводу Сергій Малкуш загинув внаслідок артилерійського обстрілу на Донбасі. Новина про його смерть стала невимовним болем для місцевої громади та всіх, хто знаходився поруч з ним на бойових позиціях. Голова Збаразької ОТГ Роман Полікровський називає Сергія Малкуша справжнім героєм і висловлює співчуття його рідним та близьким. Ця втрата ще раз нагадує про велику ціну, яку платять наші захисники у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність України. Сергій Малкуш залишиться в серцях тих, хто поважає справжніх героїв. Вічна йому пам’ять та слава!

Сергій Малкуш не зрадив військовій присязі – героїчно поліг на війні

Сьогодні над Збаразькою ОТГ, Тернопільської області, знову зірвалась хмара скорботи. Внаслідок артилерійського обстрілу загинув мужній воїн, гранатометник десантно-штурмового взводу Сергій Малкуш, який народився у 1982 році. Новина про його смерть стала невимовним болем для місцевої громади та всіх, хто знаходився поруч з ним на бойових позиціях.

Голова Збаразької ОТГ Роман Полікровський ділиться звісткою про втрату та називає Сергія Малкуша справжнім героєм. Мешканці Збаразької громади щиро висловлюють співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Вони схиляють низько голови перед його подвигом та вшановують пам’ять про нього.

Звістка про смерть Сергія Малкуша знову нагадує про те, яку велику ціну платять наші захисники у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність України. Тому ми повинні завжди пам’ятати їх жертви та підтримувати учасників бойових дій та їх рідних у важкі моменти. Сергій Малкуш залишиться в серцях тих, хто пам’ятає та поважає справжніх героїв. Вічна йому пам’ять та слава!