Запрошуємо вас на унікальне передріздвяне богослужіння у Свято-Миколаївському соборі м. Кременця, яке відбудеться у неділю, 17 грудня, о 10.00. Перед Літургією діти-візитери з “Пласту” поділяться Вифлеємським вогнем, щоб кожен міг пригоститися цією світлою символікою. Разом із духовенством, чекаємо вас та ваших діточок, адже сьогодні в соборі встановлено Різдвяну Шопку, сповнену теплом та сяючою любов’ю маленького Ісусика.

Урочиста Літургія та світло миру у лампаді Вифлеємського вогню: світле Різдво у серці міста

Шановні парафіяни та гості Свято-Миколаївського собору м.Кременця!

З радістю запрошуємо вас на урочисте богослужіння, яке відбудеться у Неділю 28-му після П’ятдесятниці, 17 грудня, в нашому храмі. початок Літургії о 10.00.

Перед початком богослужіння до нашого храму завітають діти із скаутської організації “Пласт”, щоб поділитись з нами Вифлеємським вогнем. Кожен бажаючий зможе взяти частинку цього вогню додому, принісши з собою лампадку або придбавши свічку у храмі. Такий Вогонь, який ви принесете в свої домівки, несе благословення і благодатну силу миру та Різдва.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Зауважте, що сьогодні у нашому соборі встановлено Різдвяну Шопку. Маленький Ісусик простягає свої ручки, чекаючи на кожного з нас, особливо наших діточок. Тому, йдучи до храму, не забувайте брати їх з собою.

Бажаємо вам світлого Різдва та великої радості у серцях!

З любов’ю та благословенням,

Духовенство Свято-Миколаївського собору м.Кременця Тернопільської єпархії автокефальної УПЦ (ПЦУ)