Таїнство Соборування – це одне з семи Таїнств Православної Церкви, метою якого є зцілення душі та тіла людини. У цьому оголошенні ви дізнаєтесь, як це таїнство проводиться, як до нього можуть приєднатися віряни, та які практичні поради слід дотримуватися перед звершенням таїнства.

Долучайтеся до Таїнства Соборування – таїнства зцілення душі та тіла в Православній Церкві

Оголошення:

Запрошуємо Вас стати учасником одного з семи Таїнств Православної Церкви – Таїнства Соборування!

Ціллю Таїнства Соборування є повне зцілення людини. У молитвах, які читаються під час звершення таїнства, ми звертаємося до Бога з проханням про прощення гріхів та одужання страждуваної людини. Тілесне зцілення, яке ми прошуємо у молитвах Таїнства, залежить від душевного зцілення, яке можна отримати через покаяння, прощення гріхів та тверду обіцянку виправити своє життя відповідно до Божих заповідей.

Для участі в Таїнстві Соборування пропонуємо наступні практичні рекомендації:

Зачислювати людей, які страждають на серйозні хвороби.
Здорові люди можуть соборуватися під час Великого посту, але це не є обов’язковим.
Соборувати дітей до 7 років можна, якщо вони хворі, в індивідуальному порядку.
Соборування не замінює сповідь та Причастя. Якщо ви маєте серйозні гріхи, то для покаяння треба спочатку звернутися до Бога та сповідатися перед священником.
Таїнство Соборування – це таїнство зцілення душі та тіла. Його назва походить від практики звершення таїнства декількома священиками – “собором”. Це таїнство здійснюється з використанням єлею (найкраще олії оливкової). Єлей – один з найдавніших релігійних символів, який вважався лікувальним засобом

• Єлей використовується для мазання певних частин тіла, таких як очі, вуха, руки, ноги, а також на чолі та грудях.

• Віряни, які мають намір звершити таїнство Соборування, повинні перед цим сповідатися та приймати Святе Причастя. Також важливо підготуватися духовно та морально до звершення таїнства, зокрема, переглянути своє життя та виявити гріхи, за які необхідно покаятися та просити про їх прощення.

• Таїнство Соборування проводять у кожній Православній Церкві, зазвичай щотижня після Вечірньої служби. Для участі у таїнстві потрібно звернутися до священника та домовитися про час звершення таїнства.

• Після звершення таїнства, важливо дотримуватися відповідних рекомендацій та порад священника, які допоможуть зберегти отриману благодать та зцілення.

Якщо ви страждаєте на серйозну хворобу або потребуєте душевного зцілення, запрошуємо вас стати учасником таїнства Соборування. Це може бути важливим кроком на шляху до одужання та духовного зростання. Також нагадуємо, що Соборування не замінює сповідь та Причастя, але може доповнювати їх у зусиллях за духовне й тілесне благополуччя. Очікуємо вас щочетверга о 17:00 за адресою: проспект Злуки, 28, Тернопіль, Тернопільська область – Свято Троїцький Духовний Центр на честь князя Данила Галицького.