27 грудня 2022 року, в рамках благодійної акції “Любов милосердствує”, з благословення митрополита Запорізького і Мелітопольського Луки КНП “Міській дитячій лікарні № 5” від Запорізької єпархії було передано в дар два дерматоскопи. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Запорізької єпархії.

Обладнання передав лікарні настоятель Покровського архієрейського собору протоієрей Олег Семенчук.

Священник звернувся до співробітників лікарні зі словами: «Ці прилади слугуватимуть виявленню шкірних захворювань у дітей на ранній стадії, завдяки чому ви зможете призначити їм правильне та своєчасне лікування. Сподіваємося, що завдяки цьому наші діти надалі не страждатимуть від захворювань, завданих ураженням шкіри, зокрема онкологічних».

Своєю чергою заступник директора лікарні з адміністративно-господарської роботи Ірина Олександрівна Дюжник передала від імені колективу подяку правлячому архієрею: «До недавнього часу ми не мали таких приладів, і при низці шкірних захворювань були змушені відправляти хворих дітей до комерційних клінік для дослідження поверхневих уражень шкіри. Тепер завдяки переданим вами дерматоскопам у нашій лікарні стала можливою безоплатна діагностика подібних захворювань».