Сьогодні отримали офіційне підтвердження про загибель захисника України та козівчанина Богдана Файфурки, який віддав життя за нашу країну на фронті. Він був справжнім патріотом та героєм, чия втрата болісна для всіх нас. Ми висловлюємо співчуття родині та близьким та пам’ятаємо його мужність та жертовність, які завжди будуть прикладом для наступних поколінь.

Пам’ятаємо мужність та жертовність нашого героя

З почуттям великої втрати та глибокого суму повідомляємо, що на фронті під час виконання службових обов’язків загинув захисник України та козівчанин Богдан Файфурка. Офіційне підтвердження цієї вісті стало відомим сьогодні від сільради Козови.

Богдан Євгенович був справжнім патріотом та героєм, який зробив великий внесок у захист нашої країни від зовнішньої агресії. Його втрата стала болісною для всіх нас, але ми повинні пам’ятати його мужність та жертовність, які завжди будуть слугувати прикладом для наступних поколінь.

Ми висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Богдана. Його пам’ять залишиться назавжди в серцях тих, хто пишається тим, що він був нашим захисником та громадянином України. Нехай земля прийме в обійми його тіло, а пам’ять про героя-захисника України передається з покоління в покоління! Слава Україні – Героям Слава!