Українська армія знову втратила свого героя – Короля Сергія Володимировича, який пожертвував своїм життям заради миру та свободи країни. Його втрата важко впливає на нашу країну та всіх, хто пов’язаний з армією та воєнними конфліктами. У цей скрутний час, ми висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого героя та пам’ятаємо його відвагу та мужність.

Втрата героя: що ми втрачаємо, покладаючи на них нашу надію та безпеку

Ще одна важка звістка прийшла до нас знову, забравши із нас ще одного героя з Тернополя. Серце розбите від болю і суму за Короля Сергія Володимировича, який загинув на Харківщині, пожертвувавши своїм життям заради миру та свободи нашої країни.

Цей 52-річний чоловік був мужнім воїном, який віддавав все за Україну. Його втрата є великою втратою для нашої країни, а його подвиг завжди залишатиметься в наших серцях. Ми висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Сергія Короля, і разом з ними сумуємо за цією непоправною втратою.

Нехай душа Сергія Короля спочиває з миром, а його відвага та жертовність стануть символом нашої мужності та міці. Нехай пам’ять про нього буде вічною, а Слава Героям не згасне ніколи.