24 серпня Україна відзначила найбільше державне свято – День Незалежності. Цього дня Тернополяни вшановали тих, хто поклав своє життя за волю кожного українця, згадуючи увесь шлях формування та становлення Української Держави на світовій арені. 

Наша незалежність і сьогодні оплачується життями захисників і захисниць, які зупинили навалу і наближають перемогу над російським агресором. Мільйони українців століттями мріяли про власну суверенну державу й творили, і зберігали все те, що зараз є надбанням української культури.

«Сьогодні особливе свято для нашої країни – День її незалежності. Незалежність – це перш за все пам’ять перед мільйонами українців, які поклали своє життя, щоб її здобути впродовж багатьох століть. Це вибір, можливість мати вибір, нести відповідальність за всі свої рішення. Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо ціну нашої свободи. За неї борються наші військові на передовій. За неї борються усі українці. Кожен на своєму фронті. Ми боремося! Ми боротимемося до звільнення від окупанта останнього сантиметра української землі й ще раз доведемо усьому світові, що Україна – незалежна, самостійна країна. З Днем Незалежності!» – сказав голова Тернопільської ОВА Володимир Труш. 

В межах свята нагородили військових, рятувальників, працівників силових структур, правоохоронних органів, які щодня роблять неоцінений внесок в наближення перемоги нашої країни над окупантом. Нагороди тих, хто поклав своє життя за незалежність України, отримали рідні військових.Також, відбулося погашення нової поштової марки «Вільні, Незламні, Непереможні», яку Укрпошта випустила з нагоди 31 річниця Дня Незалежності.

Джерело: Офіційний сайт Тернопільської обласної військової адміністрації