У Тернопільській області священнослужителі разом з мирянами передали військовослужбовцям чотири евакуаційні автомобілі для полегшення виконання завдань та надання духовної підтримки. Група пройшла понад 3000 км, відвідавши території на Запоріжжі, у Донецькій та Харківській областях, дотичні до військових дій. Священнослужителі висловили подяку жертводавцям та мирянам, які пожертвували свої кошти для наближення перемоги та миру в Україні. Такі дії є прикладом взаємодії між духовністю та військовою службою в допомозі українській армії та сприяння збереженню миру та безпеки в Україні.

На Тернопільщині священнослужителі продовжують допомагати військовим у зоні бойових дій. Отець Роман Дутчак, отець Тарас Зрайчик та отець Олександр Фарилюк, разом з мирянами Яковом Дуткою і Володимиром Захарківим, передали чотири евакуаційні автомобілі військовослужбовцям для полегшення виконання завдань.

Однак основною метою їхньої подорожі було надання духовної підтримки військовим, уділення Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії. Отець Роман Дутчак повідомив, що група пройшла понад 3000 км, відвідавши території на Запоріжжі, у Донецькій та Харківській областях, дотичні до військових дій.

Подяку священнослужителі висловили жертводавцям та мирянам, які пожертвували свої кошти для наближення перемоги та миру в Україні. Зокрема, особисто митрополиту Василію Семенюку, парафії з міста Нолі та отцю Максиму Колодчаку, парафіям з міста Тернопіль Архикатедральному Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, святого Пантелеймона Цілителя, Всіх Святих Українського народу, Павлу Коломійцю, Марії Дутчак, Тетяні Шкробот, Віталію Глушок та Олі Камінській з ПРАТ «ЦУМАНЬ».

Такі дії священнослужителів є прикладом взаємодії між духовністю та військовою службою в допомозі українській армії та сприяння збереження миру та безпеки в Україні. Для багатьох військовослужбовців духовна підтримка є дуже важливою, особливо у складних умовах бойових дій. Священнослужителі, надаючи їм таку підтримку, допомагають зберегти моральну силу воїнів та їхню готовність до виконання завдань.

Крім того, надання матеріальної допомоги військовослужбовцям та забезпечення їх евакуаційними автомобілями є важливою складовою допомоги, яку можуть надати миряни та релігійні організації українським військовим.

Такі акції священнослужителів та мирян є добрим прикладом громадянської активності та підтримки військових, який може бути наслідуваним іншими громадянами. Україна має багато людей, які готові допомагати своїм військовим та підтримувати їх у боротьбі за мир та безпеку нашої країни.