Нині, як і раніше, Україна стикається з війною, боротьба з агресором триває вже з 2014 року. Начальник ОВА Володимир Труш підкреслює, що рашизм – це сучасна версія нацизму, і що захист прав людини та держави – найважливіші завдання. Ми повинні продовжувати боротьбу за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності.

У День пам’яті та перемоги над нацизмом Україна згадує всіх жертв Другої світової війни та вшановує внесок українців у перемогу.

Сьогодні, 8 травня, в День пам’яті та перемоги над нацизмом, Україна вшановує всіх жертв Другої світової війни.

Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

– Українці зробили значний внесок у перемогу над нацизмом. Тоді загинуло понад вісім мільйонів українців. Ми добре знаємо ціну війни. Нині, як і в роки Другої світової, Україна воює з агресором. У 1939–1945 ворогом були нацисти, а сьогодні це рашисти – російська версія імперського націоналізму та фашизму, – прокоментував начальник ОВА Володимир Труш.

Боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного, агресивного сусіда-злочинця.

Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини.

Перемогли нацизм – переможемо і рашизм! Слава Україні!