🔹25 грудня🔸збір групи у Тернополі, переїзд до Греції.

🔹26 грудня🔸прибуття в м.Салоніки та поселення.

Після поселення відвідини храму святого великомученика Димитрія Солунського, небесного покровителя міста Салоніки. У храмі знаходиться рака з його мощами. Під вівтарем збереглася крипта, в якій був ув’язнений св. Димитрій, і де він прийняв свою мученицьку смерть.

🔹27 грудня🔸екскурсійний день по місту Салоніки,

опісля, наш маршрут пролягає до одного з найцікавіших місць Греції, як для туристів, так і для паломників – наскельних монастирів Метеори.

(27.12 вечері прибуття в передмістя Метеори, поселення).

🔹28 грудня🔸відвідування діючих монастирів Метеори. Величезні монолітні скелі височать до самого неба та сягають понад 600 метрів. На вершинах цих скель побудовані небесні монастирі – творіння Господа Бога та рук людських.

(28 грудня у вечері переїзд на о. Корфу, поселення в готель, ночівля).

🔹29 грудня🔸знайомство з містом починається з базиліки святого Спиридона Тріміфунського – небесного покровителя міста. Храм святителя Спиридона є одним з найбільш визначних пам’ятників Корфу. Мощі святого Спиридона відкриті для поклоніння. Вони зберігаються в позолоченій раці і важать, як тіло дорослого чоловіка та чудесним чином не втрачають властивостей живої плоті, мають температуру людського тіла і зберігають м’якість. Святитель Спиридон відгукується на молитви тих, хто зазнає фінансових труднощів, зцілює тілесні і душевні недуги і допомагає при різних залежностях.

🔹30 грудня🔸сніданок, молебень біля раки святителя Спиридона, виїзд.