Видання Routledge збирає п’ять текстів Патріарха, розглядаючи канонічне право, релігійну свободу, права людини та взаємодію з природним середовищем. Передмова від Президента Грецької Республіки та фото з презентації книги.

Правозахисні Аспекти та Видатні Теми Служіння Патріарха Варфоломія

Нещодавно вийшла книга, яка стосується аспектів особистості та служіння Вселенського Патріарха. Варфоломія з нагоди 50-річчя Його обрання та хіротонії на Митрополита Філадельфії.

Це колективна праця наукового змісту, написана англійською мовою під назвою «Правознавство та східне православне християнство – Звернення Вселенського Патріарха Варфоломія І». Керував ним Панозіол. М. Екклезіарха та директора Особливої ​​Патріаршої канцелярії пана Аетія разом зі своїм професором на факультеті права Кардіфського університету в Уельсі Еллог. Містер Норман Доу. Видавництвом є всесвітньо відома Routledge.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

П’ять Патріарших текстів, які коментують видатні вчені, стосуються таких тем:

Канонічне право та християнське право.
Релігія в мінливій Європі.
Права людини.
Релігійна свобода.
Природне середовище існування.

Передмова до книги написана Президентом Грецької Республіки пані Катериною Сакелларопулу з великою вдячністю та повагою до особи Патріарха, яка згадує – серед іншого – наступне:

«Підґрунтям публічних виступів Його Святості є його міцна та багатогранна юридична освіта, яка має канонічне право як епістемологічну основу та фокус дослідження. Водночас його мислення розширюється та поглиблюється в найбільш актуальні та критичні питання інституцій та прав, такі як позиція релігійної свободи в мультикультурній та плюралістичній Європі, зв’язок між цінностями православ’я та актуальністю середовища, як а також відповідь на кліматичну кризу та сучасне розмежування відносин між державою та церквою у взаємовигідний спосіб… Ця книга висвітлює правовий вимір творчої думки Його Святості та сприяє поширенню цієї великої особистості наш час».


Фото з презентації книги Його Святості: Нікосу Папахрісту

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION