Юрій Павлович Чорноморець — український релігієзнавець, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри релігієзнавства та теології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У своїй науковій діяльності він зосереджується на вивченні історії та сучасного стану релігійних традицій, особливо православ’я та ісламу. Досліджує також проблеми релігійної свободи, екології та релігії, релігії та культури, релігійних міграцій, теорії та методології релігієзнавства.

Чорноморець є автором численних наукових праць, серед яких «Іслам в Україні: Історія та Сучасність», «Православ’я в Україні: Історія та Сучасність», «Релігійна культура у контексті глобалізації», «Сучасний іслам: теоретичні підходи та приклади досліджень», та інші.

Крім того, Юрій Павлович є активним учасником громадського життя України, співпрацює з державними органами влади, громадськими та релігійними організаціями. Він також регулярно виступає в ЗМІ з експертними коментарями на теми релігії та суспільства.

А після повномасштабного вторгнення рашистів професор Юрій Чорноморець дуже активно долучився допомагати, чим може, нашим ЗСУ. Ось і зараз він переймається збором коштів на дуже потрібну зброю для воїнів у найгарячіших ділянках боротьби з окупантами.

Другий Вітрікс вже у нас, вже всім обладнаний відео

Залишилося зібрати на нього менше половини, 10 тисяч дол.

Плюс ще є борг за патрони 50 бмг, які ми терміново взяли для Бахмуту.

Вітрікс дуже чекають там на фронті, бо перший Вітрікс вже перевищив усі сподівання!!!

Ця гвинтівка — рекордсмен по кучності та дальності для калібру 50 бмг, вона має бути не у мене, а вже там і вже вражати орків!!!

Поможіть хоча б репостами!!!!!!!

https://send.monobank.ua/jar/7uwhtDGmiD

4441111401048883 моно

4731219647256100 приват

Пейпал lauby@meta.ua

Наша довідка:

Кожна гвинтівка Victrix створена у власному проектному відділі 3D-моделювання, де від моменту створення до завершення перевіряється кожен компонент на його естетичний дизайн та функціональність. Висококваліфіковані та досвідчені фахівці компанії використовують сучасне вимірювальне та випробувальне обладнання, що гарантує точність кожного компонента. Тестування та калібрувальні вимірювання всіх приладів та зразків проводяться в лабораторіях SIT. Увага до деталей має першорядне значення у виробництві високоточних гвинтівок Victrix.