Цього разу мова йде про Роменського і Буринського (Сумська область) Іосифа Маслєннікова, який зараз, як кажуть, без дозволу митрополита Київського Онуфрія перебуває на росії.

Там 25 вересня він брав участь у богослужінні у місті Верхотурьє Свердловської області. Відповідне відео опублікував ватний тв-канал «Союз».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 309901492_5517619924980677_6739578762873532790_n.jpg

Ще одна високопреосвященна гидота та білоклобучна блювота у лавах єпископату #УПЦ.

Запам‘ятаймо, що цей духовний виродок поїхав на росію, щоб молитися за гундяєва та співслужити всім тим, хто благословляє вбивати, ґвалтувати та нищити паству цього роменського митрополита.

Цікаво, чи давно вже він на росії? — розмірковує священик Андрій Пінчук на своїй сторінці у Фейсбуку.

Алексей Кухта «Саме гидотне не це, що вони в рашці. Саме гидотне те, що в Києві, в митрополії все про всіх знають і тихенько радіють, що ці перебіжчики саме рашку підтримують. Бо в Києві вони це відкрито робити не можуть».

До коментаря Олексія Кухти можна додати, що не лише в митрополії «все про всіх знають», а й у державних правоохоронних структурах все знають, наприклад, про зрадника Тихона-Петранюка, який з 2016 року рахується в стані рашистів як агент ФЕРЗЬ, але не вживають жодних оперативних заходів.

Якби такі як Тихон-Ферзь отримали покарання, то й іншим не кортіло б вчиняти колаборацію.

Пресслужба Тернопільської Єпархії ПЦУ