Внаслідок отриманих поранень у бою на Запорізькому напрямку, Дзьоба Ігор Олександрович, мешканець села Кривчики, помер у госпіталі, підкреслюючи відвагу і жертовність наших воїнів. Вишнівецька громада оголосила Днями жалоби та запланувала гідно зустріти полеглого Героя, демонструючи єдність і співчуття родині загиблого. Нехай вічна пам’ять про Ігоря Олександровича стане натхненням у подальшій боротьбі за мир та незалежність.

Вишнівецька громада зустрічає свого полеглого воїна зі скорботою та вшануванням

16 червня 2023 року знову наш край огорнула печальна звістка. Внаслідок отриманих поранень у бою на Запорізькому напрямку, у госпіталі помер військовий боєць Дзьоба Ігор Олександрович.

16-17 червня було оголошено Днями жалоби в Вишнівецькій громаді, де люди спільно переживають важку втрату. Ігор Олександрович, мешканець села Кривчики, помер у госпіталі 15 червня 2023 року від отриманих поранень у бою. Із самої свіжої інформації стало відомо, що тіло нашого Захисника вже доправляють з Києва. Ми закликаємо мешканців громади гідно зустріти полеглого воїна. Зустріч запланована на трасі М-19 біля повороту у село Кунинець.

Орієнтований час зустрічі на майдані Шевченка у Вишнівці о 17-18 годині. Представники селищної ради знаходяться на зв’язку з військовими та родиною загиблого. Найближчим часом буде додатково надано точну інформацію.

Запалена свічка пам’яті та слова вічної пам’яті лунають на честь нашого Героя. Ми віддаємо шану Ігору Олександровичу за його жертовність та мужність у боротьбі за мир та незалежність. Його смілива вдача та небайдужість завжди залишатимуться в наших серцях.

Скорботна втрата Дзьоби Ігоря Олександровича стала болючим нагадуванням про жертовну працю і велич наших воїнів. У цю скрутну годину ми об’єднуємося, щоб підтримати родину та висловити їм нашу глибоку співчуття. Нехай наш Герой спочиває вічним сном, а його відвага та самопожертва завжди будуть нам прикладом у подальшій боротьбі за нашу незалежність та мир.

Слава нашим героям, які неустанно захищають нашу Україну!