Сьогодні, 6 липня, Тернопіль отримав шокуючу й сумну звістку про загибель військового Яворського Володимира Богдновича. Його молоде життя обірвалося під час виконання бойового завдання у Луганській області. Усе місто висловлює глибоке співчуття рідним та близьким Героя, який віддав своє життя за захист рідної землі. Вічна пам’ять Яворському Володимиру Богдновичу, хто став жертвою на шляху до миру та свободи.

Втрата, що зміцнює патріотичну розпалену вогнем сердець

В той самий час, у соціальних мережах друзі воїна діляться своїм горем і згадують спільні моменти з дитинства. Загибель мого друга під Кремінною – це біль, який переживають не тільки рідні, а й усі ті, хто знаходиться поруч з цією сім’єю важкої втрати. Співчуття родині втрати та побажання міцності серцям у цей важкий час.

Такі трагічні втрати завжди розривають серця, але вони також зміцнюють нашу волю та патріотичне відчуття. Кожен Герой, що віддає своє життя на полі бою, підтверджує, що воля та незалежність України несуть в собі ціну непереможності. Вони залишаються в нашій пам’яті як символ мужності, жертовності та відданості.

Сумуємо разом із родиною полеглого захисника України!

Просимо молитов за спокій душі воїна Володимира.

Слава новітнім героям нації!