Втрата військового героя завжди залишає в серцях важкий слід. Бойовий дух, мужність та відданість Вітчизні – це риси, які відзначають Микуляка Ігоря, мешканця Тернопільщини, що нещодавно загинув на передовій.

Сумна звістка про загибель військового героя на передовій

Новина про втрату ще одного героя війни завжди залишає своїм слід у серцях та пам’яті народу. Цього разу бійовий дух і відданість Батьківщині проявив Микуляк Ігор, який загинув на передовій у Сумській області.

Ігор Микуляк, мешканець села Броварі Бучацької територіальної громади на Тернопільщині, народився у 1965 році. Свій останній бій, де він проявив мужність та відвагу, він віддав на території Охтирського району Сумської області. Він став ще одним українським героєм, який присвятив своє життя боротьбі за мир і свободу.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Сумна звістка про загибель Ігоря Микуляка прийшла від Бучацької міської ради. Вони висловили щирі співчуття рідним та близьким загиблого героя. Його самопожертву та відданість вітчизні завжди буде пам’ятати народ, а його ім’я залишиться у рядах справжніх героїв, що віддали своє життя заради України.

У ці часи важкої випробування для нашої країни, важливо пам’ятати про тих, хто безсмертно прославився своєю відвагою і жертовністю. Вічна пам’ять Микуляку Ігорю, який став справжнім героєм нашого народу.