Тернопільська громада втратила одного зі своїх синів – молодого сержанта Романа Мурана, який загинув під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Його відвага та самопожертва роблять його прикладом справжнього героїзму, а його загибель стала великою втратою для рідних та місцевої спільноти. Жителі міста висловлюють співчуття сім’ї загиблого сержанта та шанують його великий внесок у захист України.

Місцева громада оплакує загибель сміливого захисника, чиє життя стало жертвою війни

Трагічна вістка про загибель молодого сержанта Романа Мурана з Тернополя вразила серця багатьох людей. Його втрата стала болючим ударом для місцевої громади, яка з великим сумом згадує молодого героя.

Свій життєвий шлях Роман Муран почав в добротребівському селі, де його виховували люблячі батьки. Від дитинства він проявляв сильну вдачу та відвагу, завжди мріючи стати справжнім захисником своєї країни. Увійшовши до лав Збройних Сил України, Роман зробив вибір на користь служіння своєму народу, готовий вступити в бій і ризикувати власним життям заради справедливості та свободи.

Протягом тривалого часу сержант Муран перебував на передовій, виконуючи небезпечні бойові завдання в Донецькій області. Він став не тільки справжнім військовим професіоналом, але й прикладом відваги та самопожертви для своїх товаришів по зброї. Роман віддавався своїй справі з неймовірним запалом та безмежним патріотизмом, завжди готовий захищати свою Батьківщину.

Однак, невблаганна війна забрала у Романа Мурана його молоде життя. Його загибель стала болючою втратою для рідних та близьких, які з тугою сприймають цю тяжку новину. Кожне серце в місті Тернопіль оплакує молодого героя, чия самопожертва та жертовність надовго залишаться в пам’яті кожного жителя.

Слова співчуття та підтримки лунають з усіх куточків міста до сім’ї загиблого сержанта. Молимося за Романа Мурана, хай його душа знайде спокій і вічне життя у Царстві Небесному. Його відвага, мужність і героїзм завжди будуть пам’ятатися та шануватися, служачи прикладом для наступних поколінь.

Нехай небесні сили заспокоять тих, хто сумує за Романом Мураном, і нададуть їм силу пройти через цю непоправну втрату. Він залишиться в наших серцях як символ жертовності, мужності та вірності своїй країні. Нехай земля його прийме, а пам’ять про нього завжди буде з нами.
Слава новітнім героям України, поклавшим на вівтар нації життя!