У ніч з 27 на 28 серпня 2023 року, перед святом Успіння Пресвятої Богородиці, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Всенічне бдіння в Успенському соборі Верхньої Лаври. З ним співслужили інші вищі духовні ієрархи та численне духовенство. Однією з особливостей цього бдіння стало винесення прикрашеної квітами плащаниці Божої Матері перед полієлеєм.

Всенічне бдіння напередодні Успіння Пресвятої Богородиці

Напередодні свята Успіння Пресвятої Богородиці, 27 серпня 2023 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Всенічне бдіння в Успенському соборі Верхньої Лаври.

Його Блаженству співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор, митрополит Білоцерківський Євстратій, архієпископ Луганський і Старобільський Лаврентій, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Богородчанський Феогност, єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній, єпископ Васильківський Єфрем, виконуючий обов’язки намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Авраамій та численне духовенство.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Особливістю успенського Всенічного бдіння було винесення перед полієлеєм на середину храму прикрашеної квітами плащаниці Божої Матері.

Завтра, 28 серпня, о 9:00 Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви очолить в головному храмі Лаври – Успенському соборі Божественну літургію.

Богослужіння транслюватиметься на сторінках ПЦУ і Митрополита Епіфанія у Facebook та на YouTube-каналі ПЦУ.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)