Голова Державної служби України у справах національних меншин та свободи совісті, Віктор Єленський, відвідав Святішого Вселенського Патріарха о. Варфоломія, де вони обговорили актуальні питання та висловили побажання від Української Держави.

Голова Держслужби України зустрівся з Вселенським Патріархатом

Особистість Віктора Єленського, Голови Державної служби України у справах національних меншин та свободи совісті, нещодавно зібрала увагу Вселенського Патріархату. У суботу, 10 червня 2023 року, пан Єленський мав честь відвідати Святішого Вселенського Патріарха, отця Варфоломія, де він висловив теплі побажання від Української Держави та особисто від себе з нагоди іменин Вселенського Патріарха. Також під час зустрічі було можливість обговорити актуальні питання.

Високопосадовця України на цьому заході супроводжували екс-Посол України в Анкарі, Василь Боднар, разом з Генеральним консулом України в Етімі, Романом Недільським, та консулом Максимом Вдовиченком.

Участь у зустрічі також взяв паносіол Михайло Екклезіарх, Директор Особливої Патріаршої Канцелярії, а також українець за походженням Єрол Патріарший диякон Епіфаній Камянович, який виконував функцію перекладача.

Джерело – ec-patr.org