Архієпископ ТИХОН (Петранюк) 02 вересня 2022 року, повернувся до своїх обов’язків керуючого Тернопільсько-Бучацькою єпархією ПЦУ після короткочасної поїздки до Туреччини.

Відсутність Його Високопреосвященства архієпископа ТИХОНА (Петранюка) на державних заходах 23 серпня — Дня Державного прапора, 24 серпня — Дня Незалежності України, 28 серпня — відзначення Дня міста Тернопіль, 29 серпня — Дня вшанування пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, а також у час, коли вся повнота Православної Церкви України молитовно відзначала Успіння Пресвятої Богородиці — було узгоджено з Київською Митрополією ПЦУ/УПЦ.

Його Високопреосвященство владика ТИХОН (Петранюк) у період з 22 серпня до 01 вересня 2022 року перебував за кордоном виключно, як приватна особа, а не як офіційний представник Православної Церкви України.

Саме цими днями на Фанарі відбулась історична подія для всього Православного світу — Велике Наречення Високопреосвященнійшого ІЛАРІОНА, Митрополита Вінніпезького і Канади.

29 серпня 2022 року Божого в Стамбулі, на Фанарі з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України ЕПІФАНІЯ — о.Микола (Юзич) та о.Віталій (Даньчак) взяли участь в нареченні Високопреосвященнійшого ІЛАРІОНА та від імені Предстоятеля ПЦУ/УПЦ мали честь привітати Митрополита, українця, який очолює Українську Православну Церкву Канади із знаменною подією.

Пресслужба Тернопільської Єпархії ПЦУ