Вселенський Патріарх Варфоломій вирушив до Женеви для участі в Світовій конференції з проблем біженців та мігрантів, де він виступить і обговорить глобальні виклики, спільно з представниками церков і релігійних організацій.

Його Всесвятість Варфоломій обговорить глобальні виклики на форумі ООН

Зараз оголошується, що Блаженність Вселенський Патріарх Варфоломій, отримавши офіційне запрошення, сьогодні, в понеділок, 11 грудня 2023 року, відправився до Женеви для участі та виступу на Світовій конференції з проблем біженців та мігрантів (“Global Refugee Forum”), організованої Організацією Об’єднаних Націй, у співпраці з Всесвітньою Радою Церков та організацією “Religions for Peace.”

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Під час свого перебування в Женеві Він також зустрінеться та виголосить промову в Ортодоксальному Центрі Вселенського Патріархату в Швейцарії з Президенткою Грецької Республіки Високошанованою Катериною Сакелларопулу, яка також відвідає Швейцарію з іншими лідерами держав та урядів, щоб взяти участь в 75-ій річниці підписання Всесвітньої Декларації прав людини.

Патріарха супроводжують Почесний Митрополит Герона Халкидонського ім. Еммануїла, Вселенський Архієпископ Аетій, Директор Особистого Патріаршого Бюро, та Преподобна Івонна Віга, юристка.


Про Глобальний форум біженців:

Глобальний форум біженців 2023 відбудеться з 13 по 15 грудня в Palexpo в Женеві, Швейцарія, а з 11 грудня в інших місцях відбудуться відповідні заходи.

Форум, який проводиться кожні чотири роки, є найбільшим у світі міжнародним зібранням, присвяченим біженцям. Він призначений для підтримки практичної реалізації цілей, викладених у Глобальному договорі про біженців : полегшити тиск на приймаючі країни, підвищити самозабезпеченість біженців, розширити доступ до рішень третіх країн і покращити умови в країнах походження.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Він дає можливість державам і зацікавленим сторонам оголосити про конкретні зобов’язання та внески, висвітлити досягнутий прогрес, поділитися передовою практикою та підвести підсумки майбутніх викликів і можливостей.

Форум 2023 року спільно скликають п’ять держав – Колумбія, Франція, Японія, Йорданія та Уганда, а спільно організовують уряд Швейцарії та УВКБ ООН.