Вселенський Патріарх Варфоломій прибув до Мадрида, Іспанія, на чотириденний офіційний візит. У Іспанії Його Святість планує зустрічі з королем Філіпом VI, кардиналом Архієпископом Мадрида та іншими видатними постатями, а також нагородження почесним докторатом. Візит також передбачає спеціальні зустрічі з послами Туреччини та Греції, а також з Апостольським Нунцієм Ватикану в Іспанії.

Офіційний візит Патріарха до Іспанії: зустрічі та зустрічі з високопосадовцями

Учора, 14 жовтня 2023 року, Феофан Панайотіс Варфоломій, Вселенський Патріарх, призначився в столицю Іспанії, Мадрид, для чотириденного офіційного візиту. Цей важливий захід розпочався із зустрічі в міжнародному аеропорту Барахас, де Його Святість був відданий честю пастора преп. Митрополита пана Віссаріона, який був супроводжений своїм протосигеллом Паносіолом.

Також в аеропорту відразу були присутні архимандрит пан Феофілакт, інші клірики та віряни, а також Екз. Посол Греції в Іспанії, пан Іліас Фотопулос та його делегація.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Під час візиту Патріарха в Іспанії передбачено офіційні зустрічі з А.М. Королем Філіпом VI, преподобним Кардиналом Архієпископом Мадрида паном Хосе Кобо Кано, а також з єпископською асамблеєю Іспанії РК. Крім того, Патріарх буде нагороджений почесним докторатом Папського університету Саламанки.

Під час свого візиту Вселенський Патріарх також зустрінеться з послами Туреччини та Греції, а також проведе особливі зустрічі з Апостольським Нунцієм Ватикану в Іспанії.

Супроводжуючий ескорт Патріарха складається з преподобних Митрополитів Герона Халкідонського, Еммануїла Лімносського і Свято-Євстратійського, Ієрофея Франції, Дімітрія Паносіола, а також інших видатних особистостей Вселенського Патріархату.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION