У неділю, 16 липня 2023 року, Вселенський Патріарх Варфоломій, разом з місцевим митрополитом Геронським Халкидонос Еммануїлом та іншими єпископами, взяв участь у Божественній Літургії, яка відбулась на честь пам’яті 630 святих і богоносних отців IV Вселенського Собору. Під час літургії, Патріарх Варфоломій звернувся до пастви, підкреслюючи значення рішень IV Вселенського Собору для місії Церкви. По закінченні богослужіння, Вселенський Патріарх роздав пастві ікону Святих Отців IV Вселенського Собору.

Вселенський Патріарх Варфоломій взяв участь у Божественній Літургії на день пам’яті святих Отців IV Вселенського Собору

А.Т. Панайотіс, Вселенський Патріарх Варфоломій взяв участь у Божественній Літургії, яка відбулась у неділю, 16 липня 2023 року, у день, коли наша Церква вшановує пам’ять 630 святих і богоносних отців, які утворили Четвертий Вселенський Собор.

Божественну Літургію очолив місцевий митрополит Геронський Халкидонос Еммануїл у співслужінні Феофіла. Єпископи Арабіссу п. Кассіанос і п. Веніамін з Траллеона, наприкінці якого Його Високопреосвященство звернувся до пастви, підкресливши важливість рішень Четвертого Вселенського Синоду для місії та відповідальності Вселенського престолу, з особливим наголосом на відомому 28-е правило.

Боже слово проповідував святитель його номенклатури Панозіол. М. Екклезіарх п. Аетій, Директор Особливої ​​Патріаршої Канцелярії.

Після відпусту Його Святість роздав пастві ікону Святих Отців IV Вселенського Собору.