Сьогодні, 27 січня 2023 р.Б., парафіяни нашого храму Святих Жон-Мироносиць привітали із 40-річчям отця настоятеля, митрофоного протоієрея Романа Будзинського.

У своєму привітальному слові протоієрей о. Микола Данильчак сказав:

– «Тих, хто прославляє мене, прославлю», – каже Господь. Насамперед це стосується тих, хто обрав шлях священства, яке святі називали найважливішою справою на землі.

Ви, отче Романе, вже багато років служите українській церкві, Ви – керманич нашого невеликого приходу в с. Почапинці. Були в історії часи, коли корабель Церкви зазнавав бурі – але віра та стійкість лідера, його довіра Божому промислу, мудре керівництво командою – тримали корабель на плаву та послаблювали шторм.

Хочу побажати, щоб Господь зміцнював Благодаттю Ваше здоров’я і дух у цьому служінні, щоб Ви й надалі вели цей корабель – нашу православну паству, яку довірив Вам Господь, подаючи приклад, як сказав Апостол Павло, своєю вірою, терпінням, благочестям та любов’ю.

– Ваше привітання, — відповів о.Роман Будзинський, – я відношу не лише до духовного провідника, а й до всієї громади, яка забезпечує безпеку корабля своєю спільною, слухняною, повсякденною працею. Ми всі несемо послух. Глава Церкви – Христос, єпархії – єпископ, парафії – настоятель, сім’ї – чоловік…

Винятково в молитві моє усвідомлення своєї гріховності, і тверда надія на Господа. В служінні один-одному весь зміст наших справ, щоб прожити гідно життя у відповідності християнському вченню.

Дякую за вітання та допомагай нам, Боже не зійти з шляху правди!

Джерело: Пресслужба парафії Св. Жінок-Мироносиць