8 квітня 2023 року, А.Т. Панагіотіс Вселенський Патріарх к.ц. Варфоломій очолив Божественну Літургію в храмі Агіа Маріні Кастро на Імбросі. Літургію звершив також M. Ecclesiarchis п. Aetios, Директор Особливої Патріаршої Канцелярії. Присутніми на літургії були Митрополити Мосхонісії пан Кириллос, Імбро і Тенедо пан Кириллос, духовенство, Священні Ченці, Господи Служителі, мешканці Імбро і особливо учні шкіл острова, а також Імбро та друзі Імбро з-за кордону. Після відпусту Преосвященніший владика звершив трисвятий чин за упокій душ покійних старців Патрикія, Димитрія і Костянтина, священиків цього храму, а також усіх усопших братів, які спочивають на Замковому кладовищі. Після літургії відбулось частування традиційними стравами імброської кухні та зустріч Патріарха з головою місцевої влади та представниками громадських організацій Імброса. Вселенський Патріарх висловив зворушення та радість, що перебуває на батьківщині Імброса в дні цьогорічної Страсної і Великої седмиці та Великодня, щоб благословити та укріпити своїх земляків.

Візит Вселенського Патріарха до Імброса: Божественна Літургія, трисвятий чин та зустріч з громадськими організаціями.

Сьогодні, у Лазареву суботу, 8 квітня 2023 року, А.Т. Панагіотіс Вселенський Патріарх к.ц. Варфоломій очолив Божественну Літургію в першому храмі Агіа Маріні Кастро. Під час літургії проповідував божественне слово Паносіол. Божественну Літургію звершив також M. Ecclesiarchis п. Aetios, Директор Особливої Патріаршої Канцелярії, а дияконом був Чину п. Варнавас Григоріадіс. Присутніми на літургії були преподобний Митрополити Мосхонісії пан Кириллос, Імбро і Тенедо пан Кириллос, духовенство, Священні Ченці, Господи Служителі, мешканці Імбро і особливо учні шкіл острова, а також Імбро та друзі Імбро з-за кордону.

Після відпусту Преосвященніший владика звершив трисвятий чин за упокій душ покійних старців Патрикія, Димитрія і Костянтина, священиків цього храму, а також усіх усопших братів, які спочивають на Замковому кладовищі.

У своїй короткій промові Вселенський Патріарх висловив зворушення та радість, що в дні цьогорічної Страсної і Великої седмиці та Великодня він перебуває на батьківщині Імброса, щоб благословити та укріпити своїх земляків. Він зауважив, що кожен має відчувати гордість за своє походження з цього прекрасного місця.

Після літургії відбулось частування, на якому молоді учні Патріаршої школи Імброса виступили з музичними та танцювальними номерами. Всі присутні змогли скуштувати традиційні страви імброської кухні, такі як мусака, тиропіта, сουβлада та інші.

Після частування Патріарх зустрівся з головою місцевої влади та представниками громадських організацій Імброса, де вони обговорили питання розвитку острова та покращення умов життя мешканців.

Цей день став великим святом для всіх імброських християн, які отримали благословення від Вселенського Патріарха та почули його слова підтримки та надії.