Сьогодні, 18 липня 2017 р.Б., у приміщенні консисторії Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви відбуваються позачергові збори деканів Тернопільської єпархії УАПЦ під головуванням Предстоятеля УАПЦ Блаженнішого Макарія (Малетич), Митрополита Київського і всієї України, керуючого Тернопільською єпархією УАПЦ.

Термінові збори були скликані у зв`язку зі скандалом довкола продажу архієпископом Мстиславом (Гук) пам`ятки архітектури місцевого значення  Червоногородський замок (чоловічого монастиря святих первоверховних апостолів Петра і Павла Тернопільської єпархії УАПЦ), що у селі Нирків Заліщицького району Тернопільської області та можливої причетності до злочину найстарших ієрархів нашої Церкви.

На зборах присутні всі декани та духовенство Тернопільської єпархії УАПЦ.  Із запізненням та  у супроводі трьох кремезних чоловіків, на засідання прибув головний фігурант скандалу архієпископ  Мстислав (Гук), настоятель Богоявленського храму в м. Кам`янець-Подільський. Зустрів і провів на збори владику Мстислава (Гук) митр. прот.  о. Володимир Ільчишин

Духовенство та віряни Української Автокефальної Православної Церкви  майже тиждень чекають на висновки контрольно-ревізійної комісії та офіційну заяву Предстоятеля УАПЦ Блаженнішого Митрополита Макарія (Малетич). Сподіваємось, що довгоочікувана заява прозвучить сьогодні.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ