Під час святкової Літургії владика Єфрем Хом’як вразив присутніх проникливою проповіддю, закликаючи до молитви за мир та безпеку в Україні.

21 листопада 2023 року, в Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі, владика Єфрем Хом’як звернув увагу вірян під час проповіді до молитви та сприяння миру у надзвичайному слові архієрея

21 листопада 2023 року, у день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі. Єпископ Васильківський Єфрем, єпископ Богуславський Арсеній, та братія монастиря співслужили, висловлюючи молитви за безпеку Батьківщини.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Під час святкової літургії владика Єфрем Хом’як виголосив проповідь та виніс молитву до Господа за Україну в часи загрози. Молитва охопила прохання про силу для українського народу, благословення його справ та перемогу над ворогами. Літургія також включала молитовні прохання за воїнів, владу, народ та спокій душ полеглих захисників Батьківщини та мирних жителів, загинулих під час війни.

МОЛИТВА
КОЛИ БАТЬКІВЩИНА В НЕБЕЗПЕЦІ

Господи Боже наш, Ти вислухав Мойсея, коли він до Тебе підносив руки, і народ ізраїльський зміцнив на амаликитян, озброїв Ісуса Навина на битву та повелів сонцю спинитися. Ти й нині, Владико, почуй нас, що молимося до Тебе. Зміцни силою Твоєю наш побожний український народ, благослови його справи, примнож славу його перемогою над ворогом, зміцни всемогутньою Твоєю правицею нашу державу, збережи військо, пошли ангела Твого на зміцнення захисників народу нашого, подай нам усе, що просимо для спасіння; примири ворожнечу і справедливий мир утверди. Піднеси, Господи, невидиму правицю Твою, яка завжди рабів Твоїх в усьому охороняє. Тим же, кому судив Ти покласти душу свою на війні за віру православну, побожний народ наш і державу, прости їхні провини і в день праведної Твоєї відплати подай вінці нетління. Бо Твоя є влада, Царство і сила, від Тебе допомогу всі приймаємо, на Тебе надію покладаємо і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.