Запрошуємо вас взяти участь у науковій конференції, яка розглядає вплив Почаївської Лаври на становлення та розвиток української православної ідентичності. Ми відзначаємо 90-річчя важливої маніфестації вересня 1933 року, присвяченої українізації лаври. Конференція відбудеться 28 вересня 2023 року в Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії, і ми запрошуємо вас поділитися своїми дослідженнями та поглядами на цю тему. Для реєстрації, будь ласка, надішліть заявку до 10 вересня 2023 року на адресу conference@cerkva.ua разом із короткими відомостями про вас. Видання матеріалів конференції планується.

Відзначення 90-річчя маніфестації “Почаївська лавра мусить бути українською”

Запрошуємо Вас взяти участь у науковій конференції “Почаївська Лавра та її вплив на формування української православної ідентичності”, яка відбудеться 28 вересня 2023 року в Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії (м. Кременець).

Ця конференція відбувається до 90-річчя української маніфестації вересня 1933 року під гаслом “Почаївська лавра мусить бути українською”. Ми запрошуємо вас поділитися своїми дослідженнями та виступити з виступом на цій конференції.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Для участі, будь ласка, надішліть заявку з темою виступу до 10 вересня 2023 року на адресу conference@cerkva.ua. Будьте добрі, надайте короткі відомості про себе: сан, ім’я та прізвище, науковий ступінь, вчене звання, посаду, назву навчального закладу чи наукової установи, яку ви представляєте, а також ваші контактні дані: адреса, телефон, факс, електронна пошта.

Після проведення конференції планується видання матеріалів. Будемо раді бачити вас серед учасників цієї події, яка сприятиме обміну ідеями та поглибленню знань у галузі церковної історії та ідентичності.

Джерело: Київська православна богословська академія