Дмитро Линва, 27-річний військовий з Тернополя, протягом року відстоює своє життя, борючись з найагресивнішим видом раку – дифузною гліомою Gr 4. Боєць, який незламно обороняв Україну від ворога на сході під час антитерористичної операції, тепер переживає найскладніший бій – боротьбу за власне життя.

Дмитро Линва – боєць, який боронив Україну на сході, тепер веде невтомну боротьбу зі страшним захворюванням

Всього за кілька місяців Дмитро Линва, житель Тернополя, пережив дві важливі битви – одну на сході, де він віддав трьом рокам свого життя, а іншу – проти хвороби, що загрожує його життю.

Долю воїна вирішили спроби та випробування. Завантажений роботою на передовій, Дмитро ігнорував неприємні симптоми, але біль у голові підказував про щось серйозне. З часом його стурбованість змінилася на реальний жах, коли була встановлена діагноз – дифузна гліома Gr 4, агресивний і злободенний рак мозку.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

З мужністю військового, Дмитро пройшов через важку операцію, витримав ризики та важкі моменти. Здавалося, що він переміг, але через рік після операції рак повернувся з новою силою. Щоб продовжити боротьбу, Дмитру необхідні ліки “Авастин”, вартість яких – майже 200 тисяч гривень на місяць.

Дмитро Линва не звик відступати. Він боровся за свою країну на передовій, і тепер він бореться за власне життя. Він – справжній герой, який заслуговує нашої підтримки та вдячності.

Віддячте військовому за надану ним захист та підтримку, а також допоможіть у боротьбі з хворобою!

Будь ласка, розгляньте можливість надання допомоги на реквізити:

Картка: 4149499380127371 (Линва Д.П.) UA283052990000026205685564189

Ваша щедрість допоможе нам подолати труднощі та здолати перешкоди. Дякуємо за вашу підтримку!