Група волонтерів з Теребовлі, з благословіння протоієрея Володимира Якубишина, здійснює поїздку до Херсону для надання допомоги у ліквідації наслідків підриву дамби Каховської ГЕС. Усвідомлюючи необхідність допомоги, волонтери забезпечені необхідними ресурсами і звертаються до громади з проханням долучитися до акції.

Протоієрей Володимир Якубишин благословив волонтерів перед від’їздом

Благословіння в дорогу та молитву підніс протоієрей Володимир Якубишин, обласний благочинний та настоятель Свято-Володимирівського храму у місті Теребовля, що входить до складу Тернопільсько-Бучацької єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ).

Група волонтерів з Теребовлі вирушила до Херсону для надання допомоги у ліквідації наслідків підриву дамби Каховської гідроелектростанції (ГЕС).

Ця допомога є надзвичайно необхідною, оскільки Херсонська область зазнала значних руйнувань як у житловому секторі, так і серед об’єктів соціальної сфери. Волонтери з Теребовлі забезпечені питною водою, засобами індивідуального захисту, необхідним інвентарем та спецодягом для виконання завдань.

Варто зазначити, що продовжується набір людей для ліквідації наслідків підриву дамби на Херсонщині. Усі охочі мають можливість долучитися та стати частиною другої групи волонтерів, яка замінить сьогоднішніх добровольців.

Ми висловлюємо щиру подяку всім, хто не залишається осторонь біди і активно долучається до допомоги. Тільки разом, спільними зусиллями, ми зможемо досягти перемоги над наслідками цієї природної катастрофи.

Нехай наша єдність і солідарність дають сили та надію тим, хто постраждав, і нехай наша допомога принесе відчуття підтримки та відновлення. Разом ми зможемо пережити це випробування та покращити життя тих, хто потребує допомоги.