9 листопада 2022 року, коли Православна Церква вшановує пам’ять Преподобного Нестора Лiтописця, Печерського, в Ближнiх печерах (бл. 1114), Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, очолив Божественну літургію в каплиці кафедрального собору святих рівноапп. Костянтина та Єлени в Тернополі.

22 роки тому, а саме 26 жовтня 2000 року Божого, намісником Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря єпископом Переяслав-Хмельницьким Димитрієм, владика Нестор був пострижений у чернецтво з нареченням імені Нестор – на честь преподобного Нестора Літописця.

У день тезоіменитства Високопреосвященнійшого владики йому співслужили клірики кафедрального собору та духовенство єпархії.

Після Божественної літургії архієпископ Нестор очолив молебень до святого преподобного Нестора Літописця перед його святими мощами. Духовенство, парафіяни, політики, представники влади та громадськості привітали Високопреосвященнійшого владику з тезоіменитсивом й побажали, щоб Господь примножував його чесноти, дарував міцне здоров’я та довголіття і дарував мир нашій Українській державі й процвітання Українській Церкві.

Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ