На Тернопільщині загинув військовослужбовець Микола Бойчук, який зі сміливістю та самовідданістю захищав нашу Батьківщину. Його смерть стала великим випробуванням для нашого патріотизму та віри. Ми всі разом з сім’єю Миколи співчуваємо в їх горі і скорботі, але віримо, що наша країна переможе в цій війні, а Герої, які положили своє життя за нас, стануть символом мужності та патріотизму. Слава Україні! Довічна слава Героям!

Співчуття рідним і близьким загиблого військового Миколи Бойчука

На Тернопільщину знову прийшла сумна звістка, що стала великою випробуванням для нашої віри і нашого патріотизму. На бойових діях, які тривають на нашій святої землі, загинув громадянин нашого міста, вірний син України – Микола Бойчук.

Наш Герой з великою сміливістю та самовідданістю захищав нашу Батьківщину, її незалежність, спокій та майбутнє кожного з нас. Його душа була наповнена патріотизмом та любов’ю до своєї країни. Він пожертвував своїм життям, щоб ми могли жити в мирі та свободі.

Важко прийняти смерть наших захисників, але ми повинні залишатися міцними в своїй вірі, що наші Герої продовжують захищати нас з небес. Ми всі разом з сім’єю Миколи співчуваємо в їх горі і скорботі. Нехай Бог дарує його душі спокій та вічний спочинок, а його пам’ять завжди буде в наших серцях.

Ми віримо, що наша країна переможе в цій війні, а Герої, які положили своє життя за нас, стануть символом мужності, самовідданості та патріотизму. Ця велика випробування, які переживаємо, нас зміцнює в нашій вірі та патріотизмі