Земляки з малої Батьківщини-Тернопільщини висловлюють щирі привітання і найщиріші молитви до Високопреосвященства в День Народження, визнаючи його ревну працю і відданість для розбудови Православної Церкви України.

Сердечні привітання та молитовні побажання до дорогого владики Агапіта з нагоди Дня Народження

Вітання з Тернопільщини до Вашої Високопреосвященства!

З нагоди Вашого радісного Дня Народження, ми хочемо від щирого серця привітати Вас, дорогий владико Агапіте, висловити найщиріші молитовні побажання! Нехай Господь завжди благословляє Вас і наповнює Вас миром та духовною радістю.

Ваша величезна ревна і довголітня праця і архієрейський послух для розбудови Української Православної Церкви (Православної Церкви України) надзвичайно важливі і надзвичайно цінуються нами, Вашими земляками. Ви є прикладом глибокої віри, милосердя та турботи про благо і духовний розвиток нашої православної родини.

Сьогодні ми особливо молимось, за Вас та Ваших батьків, щоб Господь дарував Вам мудрість, силу і витривалість у всіх Ваших починаннях. Хай Ваше служіння буде успішним і нехай Ви продовжуєте приносити світло і надію в життя людей.

Ви завжди були прикладом працелюбності, чуйності та смирення. Ми цінуємо Вашу повагу до кожної людини і Вашу безмежну любов до нас, Ваших земляків.

Зичимо Вам міцного здоров’я, радості і щастя в архієрейському житті. Нехай кожен день буде наповнений благодаттю і добром, а Ваше служіння буде благословенним і плідним.

З повагою і любов’ю,
Ваші земляки з Тернопільщини