Управління Тернопільсько-Бучацької єпархії радісно приєднується до святкування 30-річного ювілею священичої хіротонії протоієрея Павла Двуліта. Це особлива подія, яку вітаємо з найглибшими почуттями вдячності та шанування. Відданість, мудрість та любов до людей, які характеризують отця Павла, є взірцем для всієї громади. Бажаємо йому міцного здоров’я, благодаті Божої та подальшого плідного служіння.

Управління Тернопільської єпархії висловлює найщиріші привітання та молитовні бажання

Управління Тернопільсько-Бучацької єпархії щиро вітає протоієрея Павла Двуліта з нагоди його 30-річного ювілею священичої хіротонії! Радісно долучаємося до цього особливого свята і висловлюємо наші найщиріші привітання.

Шановний отче Павле, усіх нас заповнює радість і вдячність за вашу присутність серед нас, за вашу віддану службу Богу і Церкві протягом тривалого періоду. Зараз, коли ви святкуєте цей прекрасний ювілей, ми бажаємо вам міцного здоров’я, фізичної та духовної міцності, а також нескінченної благодаті Божої, яка буде вам в поміч у вашому подальшому пастирському служінні.

Ваші труди, ваше покликання та ваші здобутки неоціненні для Тернопільської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України). Ваша відданість, мудрість і любов до людей слугують прикладом для нас усіх. Нехай ваша пастирська мудрість і божественне провидіння завжди супроводжують вас, допомагаючи вам вести людей до спасіння і прославляти Христа Спасителя.

Щиро вітаємо вас з цією особливою подією, і ми молитовно просимо Бога благословити вас, наповнити ваші дні світлом та радістю і дарувати вам мир і злагоду. Хай Божа благодать супроводжує вас на всіх крокуваннях вашого життя, а ваша пастирська служба буде прийнята ним як благоугодна та щедро винагороджена.

Ще раз щиро вітаємо вас з 30-річчям священичої хіротонії! Нехай Божа милість та благословіння супроводжують вас завжди!

З повагою,
Управління Тернопільсько-Бучацької єпархії