6 липня 2022 року архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон привітав з Днем народження Голову правління – генерального директора ВАТ «Тернопільобленерго» Юхимця Ігоря Юрійовича.

Побажавши життєвого безперебійного джерела енергії, міцного здоров’я і Господньої допомоги у кожному дні, владика Тихон подарував Ігорю Юрійовичу ікону святого благовірного князя Ігоря Чернігівського і букет білих троянд.

Що ж отримувати ікони та квіти на день народження – річ приємна. Але отримувати вітання від пана Петранюка, який зганьбив себе кримінальними оборудками і зрадою Україні, перебуваючи на Луганщині, визнаючи так звану ЛНР, така «честь» вже набирає іншого сенсу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося:

Православні барони України – брати Петранюки

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

ПОЦІЛУНОК ІУДИ –«СИНА СМЕРТІ» / РОЗПИСКА ПЕТРАНЮКА Т.І.

СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРХІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК

КРИМІНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ПЦУ / ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ у кримінальному провадженні №12012030050000359 відносно ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА (архієпископа ТИХОНА)

ЄПИСКОП СБУ – ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ТИХОН (ПЦУ) / Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора Тимчасового Тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

ВИКРИТО ШАХРАЯ ТИХОНА ПЕТРАНЮКА/ Злети та падіння від ФІЛАРЕТА до ЕПІФАНІЯ / Що знайшли правоохоронці під час обшуку помешкання єпископа Тихона ПЕТРАНЮКА?

«АВТОЛОХ»: Церковний бізнес монаха ТИХОНА Петранюка

Махровий мажор ПЦУ ТИХОН Петранюк

ЕКСКЛЮЗИВ: #ГЛАВpidarРПЦ в Україні – хто він?

Остап Бендер у рясі