Управління Тернопільсько-Бучацької єпархії Православної Церкви України вітає священнодиякона Миколая Скрипу з нагоди його 25-річчя від Дня народження. У цьому важливому ювілеї виражається вдячність за його віддане служіння та самовідданість у виконанні пастирських обов’язків. Управління бажає йому міцного здоров’я та надсилає молитви, щоб Божа благодать супроводжувала його на кожному кроці пастирського шляху.

Управління Тернопільсько-Бучацької єпархії щиро висловлює свої найщиріші побажання та дякує за служіння.

Шановний священнодияконе Миколаю Скрипа,

Управління Тернопільсько-Бучацької єпархії щиро вітає вас з нагоди 25-річчя від Дня народження! Це особлива дата, яка свідчить про вашу відданість служінню та самовідданість у виконанні пастирських обов’язків.

Ваша віра, працьовитість і турбота про благо Православної Церкви України є прикладом для нас усіх. Бажаємо вам міцного здоров’я, щоб ви могли продовжувати високохвалене служіння на благо громади.

Молимося, щоб Божа благодать супроводжувала вас на кожному кроці вашого пастирського шляху. Нехай ваше служіння буде наповнене радістю, миром та взаєморозумінням зі служителями Церкви та вірними.

З найщирішими побажаннями,
Управління Тернопільсько-Бучацької єпархії УПЦ (ПЦУ)