Сумна звістка прилетіла на Тернопільщину під час артобстрілу на Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини Болотянський Володимир. Сумну звістку повідомили на Facebook-сторінці Гусятинської СТГ.

«У Гусятинську громаду знову прийшла сумна і трагічна звістка… 24 січня 2023 року під час артилерійського обстрілу поблизу села Щербаки Запорізької області загинув наш земляк військовослужбовець Болотянський Володимир», йдеться у повідомленні.

Володимир народився 1989 року в смт Гусятин. Він добровольцем пішов захищати Батьківщину від окупантів, до останнього був вірний військовій присязі.

«Володимир став Героєм, віддавши своє життя за волю і незалежність України. Він є прикладом того, як потрібно любити свою державу. Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти згорьовану родину військовослужбовця. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України. Важко усвідомлювати, що знову втрачаємо найкращих. Співчуваємо рідним і близьким. Вічна пам’ять і вічна слава Герою! Герої не вмирають!», йдеться у дописі.

Зустріч похоронного кортежу з тілом воїна відбулася сьогодні, 01 лютого 2023 року, близько 11-ої години.