Дорохов Валерій Валерійович став жертвою захисту миру та свободи нашої країни, загинувши на передовій. У своєму зверненні, міський голова Тернополя підкреслив, що герої, які не побоялися пожертвувати своїм життям заради нашої держави, залишаться вічним прикладом мужності та відваги для всіх громадян. На жаль, сьогодні ми втратили ще одного такого героя.

Вшануємо пам’ять загиблого військового з Тернополя.

Сьогодні, 19 квітня 2023 року, Україна втратила ще одного героя – Дорохова Валерія Валерійовича. Військовий з Тернополя загинув, захищаючи свою Батьківщину від ворогів на Донбасі.

Міський голова Тернополя, Сергій Надал, повідомив про цю сумну новину, висловивши своє співчуття рідним та близьким загиблого. У своєму зверненні, він також підкреслив, що Україна вшановує пам’ять героїв, які не шкодують свого життя заради миру та свободи нашої країни.

Смерть молодого військового є великою втратою для всієї нації. Такі люди є справжніми героями, які покладають своє життя на вівтар свободи та незалежності України. Вони є прикладом мужності, відваги та безкорисливості для всіх громадян нашої держави.

Дорохов Валерій Валерійович став ще одним іменем у списку героїв, які віддали своє життя заради майбутнього нашої країни. Його жертва ніколи не буде забута, а його пам’ять буде жити в серцях тих, хто цінує мир та свободу.

Нехай земля буде легкою нашому герою, а рідним та близьким – сили та терпіння у цей нелегкий час. Вічна пам’ять Дорохову Валерію Валерійовичу!